Stormborne3 - Blade War

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 414,3 MB
  • Version 1.6.18
  • Dil Türkçe
  • Firma Influsion Inc.
Stormborne3 mobil oyunu ile stratejik bir planlama yaparak oyunu kazanma ihtimalinizi arttırın.

Güçlü bir fırtınanın karşısında duracak ve arenada savaşarak kazanmak için Stormborne3 mobil oyununda performans sergileyeceksiniz. Oyunda karşılaşmalar eşliğinde mücadele edeceksiniz. Mücadelenin tek bir galibi olacak o da siz olmalısınız. Güçlü zırhlarınızı giyin ve savaş arenasında düşmanlarınızın karşısına çıkın. 

Oyunu Android  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Harika grafikler eşliğinde savaşacak ve kendinize puan getirmeye çalışacaksınız. Eşsiz ürün setleri toplayarak ekibinizi güçlendirebilirsiniz. Oyun içerisinde ögeleri toplayarak kendinize güç katabilirsiniz. Hareket kabiliyetinizi geliştirmek için kendinizi her geçen gün daha da geliştirin. Oyunun otomatik oynatma fonksiyonu sayesinde her zaman ve her yerde başarılı bir oyun oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. 

Oyunda puan topladıkça karakterinizi güçlendirmek için çeşitli ögeler satın alabilirsiniz, karakterinizi güçlendirdikçe oyunu kazanmak daha da kolay olacaktır. Yüksek kaliteli görseller eşliğinde aksiyon oyunu oynamanın tadını çıkartabilirsiniz. Stormborne3 mobil oyunu ile sizde arenada savaşarak kendi gücünüzü herkese gösterebilirsiniz. 

 

Daha Fazla Göster
Stormborne3 - Blade War indir
DİĞER SÜRÜMLER