Stormborne3 - Blade War

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 414,3 MB
  • Version 5.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Influsion Inc.
IOS cihazınıza indireceğiniz Stormborne3 mobil oyununda eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Stormborne 3 mobil oyununda stratejik planlamalar ile ilerleyecek ve arenada kendi gücünüzü herkese göstereceksiniz. Güçlü bir karakter seçin ve oyun kazandıkça karakterinizi daha da güçlendirmek için puanları toplayın. 

Daha güçlü bir zırh, daha güçlü bir ekipman ile arenanın kazanan kişisi siz olabilirsiniz. Stormborne3 mobil oyununda bir dövüş arenası bulunuyor ve güçlü iri yarı bir karakteriniz olacak. Karakteri her geçen gün daha da güçlü bir konuma getirerek arenadaki dövüşlerde kazanmasını sağlamaya çalışacaksınız. İlerleme kat ettikçe karakterinizi güçlendirmek için çeşitli ekipmanları toplamaya çalışacaksınız. Ekipmanları gücünüze güç katacak. Savaşlarda kazanmanız için size yardımcı olacak. 

Rakiplerinizde en az sizin kadar güçlü olacaklar onları yenmek için başa çareniz  yok silahınızı seçin ve ilerleyin. Başarılı dövüş sahnelerinin ve oyun grafiklerinin tadını çıkartmak için sizde Stormborne3 mobil oyununa ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Savaş arenasının tozunu attırmak için gücünüzü toplayın ve dövüşe başlayın. 

Daha Fazla Göster
Stormborne3 - Blade War indir
DİĞER SÜRÜMLER